A
A
A

«Просимо вибачення у вболівальників, що взяли усього одне очко»

Головний тренер «Буковини» Євген Коваленко у коментарі клубній пресслужбі підбив підсумки матчу із «Чайкою» (0:0).

– Це була нічийна гра. Жаль, що не вдалось перемогти. Важко нам було виходити з оборони в атаку, катали м’яч. Початок атаки був за нами, але просування вперед не було. Десь боялись хлопці грати, тому що деякі позиції провалились. Вони повинні були не боятися займати другу зону і переходити в третю. А ми фактично весь перший тайм провели в першій зоні.

У другому таймі дещо перебудувались тактично. Спочатку грали в 4-3-3, а потім із двома опорними півзахисниками. Важко було навіть з двома опорними, тому що «Чайка» – команда високоросла, ми поступались в боротьбі. Були і у нас, і в них небезпечні моменти.

Просимо вибачення у вболівальників, тому що взяли усього одне очко. Була гра за шосте місце, але це футбол і до такого треба бути готовими. Не завжди виходитиме вигравати. Ми стараємося, але є фактори, які від нас не залежать. Ніби і чисельна перевага у нас була після вилучення, але ми цим не скористались. Можливо, пізно ми почали в боротьбу вступати. У першому таймі вони нам не давали грати, закрили все, важко було. У другому таймі гравці «Чайки», мабуть, стомилися, і в нас почали з’являтися вільні зони, були моменти хороші, але ми їх не реалізували, – сказав Євген Коваленко, передає bukfc.com.