Ексклюзив 23 Червня Панзига Олександр

На Буковині двом директоркам лікарні повідомили про підозру у розтраті понад 256 тисяч гривень

Правоохоронці Буковини повідомили про підозру генеральній та медичній директоркам однієї з лікарень Дністровського району.

Правоохоронці Буковини повідомили про підозру генеральній та медичній директоркам однієї з лікарень Дністровського району. За даними слідства, посадовиці могли використати кошти медичного закладу для оплати послуг, які стосувалися не потреб лікарні, а захисту власних інтересів.

Як повідомили у поліції Чернівецької області, протиправну діяльність викрили співробітники Слідчого управління ГУНП спільно з Управлінням стратегічних розслідувань за процесуального керівництва обласної прокуратури.

Слідчі встановили, що генеральна директорка лікарні, яка вже є обвинуваченою в іншому кримінальному провадженні щодо закупівлі кондиціонерів за завищеними цінами, фігурує ще в одному епізоді.

За версією правоохоронців, керівниця медзакладу разом із медичною директоркою організували проведення аудиту та низки експертних досліджень за рахунок комунальної лікарні. Водночас, як стверджують слідчі, ці послуги не мали належного службового обґрунтування та фактично використовувалися для захисту особистих інтересів посадовиць.

У результаті таких дій комунальному закладу охорони здоров’я, за попередніми підрахунками, було завдано збитків на суму понад 256 тисяч гривень.

Наразі обом посадовицям повідомлено про підозру за частиною 4 статті 191 Кримінального кодексу України — розтрата майна шляхом зловживання службовим становищем.

У поліції зазначають, що досудове розслідування триває, а остаточну правову оцінку діям підозрюваних надасть суд.

Нагадаємо, відповідно до Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину, доки її вину не буде доведено в законному порядку та встановлено обвинувальним вироком суду.

Поділитися

Читайте також

Ще актуальне

Повідомити новину