Ексклюзив 22 Червня Панзига Олександр

Амфетамін у великому розмірі: у Чернівцях судитимуть 37-річного чоловіка

Амфетамін у кишені: у Чернівцях судитимуть чоловіка за зберігання психотропів У Чернівцях завершили розслідування щодо 37-річного місцевого жителя, якого правоохоронці підозрюють у незаконному зберіганні психотропних речовин у великих розмірах.

Амфетамін у кишені: у Чернівцях судитимуть чоловіка за зберігання психотропів

У Чернівцях завершили розслідування щодо 37-річного місцевого жителя, якого правоохоронці підозрюють у незаконному зберіганні психотропних речовин у великих розмірах. Найближчим часом його справу розглядатиме суд.

Історія розпочалася у квітні цього року. Під час перевірки співробітники Чернівецького районного управління поліції виявили у чоловіка згорток із білою порошкоподібною речовиною. Вилучене направили на експертизу.

Дослідження, проведене експертами Чернівецького науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС, підтвердило: у згортку містився амфетамін — психотропна речовина, обіг якої в Україні обмежений. Кількість вилученого віднесли до великого розміру.

Після збору всіх необхідних доказів правоохоронці завершили досудове розслідування та передали обвинувальний акт до суду.

Чоловіку інкримінують незаконне придбання та зберігання психотропних речовин без мети збуту. Відповідальність за такі дії передбачена частиною 2 статті 309 Кримінального кодексу України.

У разі доведення вини в суді чернівчанину загрожує до трьох років позбавлення волі.

Правоохоронці вкотре нагадують: незаконне зберігання наркотичних та психотропних речовин тягне за собою кримінальну відповідальність незалежно від того, чи планувала особа їх збувати.

Поділитися

Читайте також

Ще актуальне

Повідомити новину