На Буковині з 1 квітня рибалкам загрожують штрафи до 6800 грн і додаткові нарахування за кожну рибину.

На річках Чернівецької області з 1 квітня офіційно стартує нерестовий період — час, коли рибі дають можливість відновитися.
На річках Чернівецької області з 1 квітня офіційно стартує нерестовий період — час, коли рибі дають можливість відновитися. Водночас для рибалок це означає жорсткі обмеження та серйозні штрафи.
Як повідомляє Чернівецький рибоохоронний патруль, на річках, зокрема Пруті та Дністрі, а також їхніх притоках, заборона триватиме до 30 травня.
На водосховищах і озерах обмеження діятимуть ще довше — до 19 червня.
У цей період:
- заборонено виходити на воду з човнами
- під повною забороною будь-які сітки та інші браконьєрські знаряддя
- проводитимуться активні рейди та перевірки
За порушення правил передбачено штрафи від 1700 до 6800 гривень. Але це ще не все — за кожну незаконно виловлену рибину можуть нарахувати додаткові збитки, які іноді сягають тисяч гривень за один екземпляр.
Поділитися
Посилання скопійовано. Тепер можна вставити його в Instagram.
Читайте також
У Чернівцях оприлюднили програму «Петрівського ярмарку»
У парку Шевченка у Чернівцях завершили ремонт скейт-майданчика
На Буковині завершується «Карпатська зміна»: за місяць у таборі відпочили 400 дітей із прифронтових областей
Перший хорват в історії: футбольний клуб «Буковина» підписав Міхаела Клепача
На Буковині попрощаються із двома військовослужбовцями, які загинули на війні з росією
У Чернівцях презентували книгу про українські котильони першої половини ХХ століття
Ще актуальне
На фронті за добу – 256 зіткнень, Покровський і Слов’янський напрямки найгарячіші
