Новини
Україна програла Англії на старті кваліфікації Євро-2024

26.03.2023

Збірна України з поразки розпочала виступи у кваліфікації Євро-2024 з футболу. На виїзді команда Руслана Ротаня поступилася команді Англії — 0:2.

Про це пише Суспільне.

“Синьо-жовті” пропускали перший ігровий день у відбірковій групі C, у той час як команда Гарета Саутґейта вже встигла здолати іншого фаворита кваліфікації, команду Італії, на її полі — 2:1.

Матч проти Англії став дебютним на чолі національної збірної для Руслана Ротаня. До роботи з командою чинний тренер української “молодіжки” був залучений перед грою проти Англії, замінивши на посаді Олександра Петракова.

Україна та Англія проводили другий очний матч за менш ніж два роки: командам доводилося зустрічатися у чвертьфіналі Євро-2020, коли збірна Англії завдала українцям розгромної поразки з рахунком 4:0.

Фінальний свисток зафіксував рахунок 2:0. Україна закінчила матч без ударів у площину воріт господарів та бере перерву у відборі до червневого “вікна”.