Чернівецьке МіськШЕП запустило в роботу асфальтобетонний завод

Всього на ліквідацію вибоїн на дорогах Чернівецької громади у 2023 році виділили більш як 26 млн гривень.
Фото: Юлії Драган
Міське комунальне підрядне шляхово-експлуатаційне підприємство ввело в експлуатацію асфальтобетонний завод. Таким чином, МіськШЕП розпочало новий сезон ремонтних робіт після зимової перерви.
Про це сьогодні, 22 березня, повідомило підприємство на своїй сторінці у фейсбуку.
Директор МіськШЕПу Володимир Урсулян у коментарі для Шпальти сказав, що асфальт, який виробляє завод, будуть використовувати для аварійного ямкового ремонту в Чернівцях.
«Ми вчора запустили асфальтобетонний завод. Сьогодні він почне видавати асфальтобетонну суміш, яку МіськШЕП використовуватиме для аварійного ямкового ремонту в місті».
За словами пана Володимира, як субпідрядники комунального підприємства, так і приватні підрядники зможуть користуватися продукцією заводу.
«Звичайно, завод взимку не працюватиме, бо тоді не кладуть асфальт. Але весь сезон, до холодів, він точно діятиме», – каже Володимир Урсулян.
Директор підприємства наголошує, що МіськШЕП виграло тендер, який дозволяє з травня розпочати поточний ремонт близько 40 міжбудинкових проїздів.
Усього на ліквідацію вибоїн доріг Чернівецької громади у 2023 році виділили більш як 26 млн гривень.
Західна Україна
Інформує: Shpalta.media
Поділитися
Посилання скопійовано. Тепер можна вставити його в Instagram.
Читайте також
На Буковині поліцейські навчають дітей мінної безпеки під час літніх канікул (фото)
На Буковині двом директоркам лікарні повідомили про підозру у розтраті понад 256 тисяч гривень
ФК «Буковина» розпочав підготовку до нового сезону УПЛ
Через інтенсивні опади на Буковині очищують водопропускні системи на дорогах державного значення
Про регіон крізь орнаменти, архітектуру та людські історії: у Чернівцях презентують фотовиставку «Кафедри Буковини»
Варіанти відпочинку в котеджі в Буковелі: як влаштувати незабутні вихідні в горах
Ще актуальне
