Вперше з 1999 року: Україна відновить залізничне сполучення з Молдовою

Рух залізниці поновлять на ділянці Березине (Україна) – Бессарабська (Молдова).
Україна вперше з 1999 року відновить залізничне сполучення з Молдовою. Про це повідомив міністр інфраструктури Олександр Кубраков.
Залізничний рух поновлять на ділянці Березине (Україна) – Бессарабська (Молдова).
«Завдяки розвитку залізничного сполучення з Молдовою ми значно збільшимо експортно-імпортний потенціал України, у тому числі до Дунайських портів», — каже Кубраков.
У планах – запустити потяг Київ – Кишинів – Київ, а також відремонтувати колію між селом Джурджулешти на українсько-молдовському кордоні та румунським портом Галац. Нова та відремонтована колія створить додатковий логістичний маршрут для торгівлі України.
Нагадаємо, що 23 червня на саміті в Брюсселі лідери Євросоюзу підтримали надання статусу кандидата в ЄС для України і Молдови.
Західна Україна
Інформує: Shpalta.media
Поділитися
Посилання скопійовано. Тепер можна вставити його в Instagram.
Читайте також
Як пройшла Стежка Шухевича на Буковині. Відео – Патріотизм, спорт і допомога фронту
У Чернівцях оприлюднили програму «Петрівського ярмарку»
У парку Шевченка у Чернівцях завершили ремонт скейт-майданчика
На Буковині завершується «Карпатська зміна»: за місяць у таборі відпочили 400 дітей із прифронтових областей
Перший хорват в історії: футбольний клуб «Буковина» підписав Міхаела Клепача
На Буковині попрощаються із двома військовослужбовцями, які загинули на війні з росією
Ще актуальне
На фронті за добу – 256 зіткнень, Покровський і Слов’янський напрямки найгарячіші
