Нацгвардійці знищили дві пускові установки ЗРК С-300 росіян на Донеччині
Оператори БпЛА батальйону Black Sky бригади «Спартан» Національної гвардії України знищили дві ворожі пускові установки зенітно-ракетного комплексу С-300 під містом Волноваха Донецької області.
За словами військових, вартість знищеної ворожої техніки становить близько 50 мільйонів доларів. Та найголовніше – окупанти втратили змогу завдавати ударів по прифронтових територіях Донеччини.
Новини з передової
Поділитися
Посилання скопійовано. Тепер можна вставити його в Instagram.
Читайте також
Для Сил оборони закуплять масштабну партію 155-мм артснарядів – Федоров
На фронті – 205 зіткнень, ЗСУ знешкодили 55 окупантів на Покровському напрямку
За підготовку диверсії у Вінниці двоє підлітків вирушили за ґрати на 6 та 5 років
Російська армія втратила за добу на війні проти України ще 1350 військових
У Криму після вибухів сталася пожежа на суднобудівному заводі «Залив» у Керчі
У кілзоні під Лиманом затримали російського коригувальника
Ще актуальне
У Чернівцях презентували книгу про українські котильони першої половини ХХ століття
Трагедія на Дністрі. Загинули захисник України та двоє восьмирічних дітей (відео)
ФК «Буковина» розпочне сезон УПЛ виїзним матчем проти черкаського «ЛНЗ»
З російського полону повернули 160 захисників, серед них — буковинець Віктор Камбур
У Чернівцях презентували книгу про українські котильйони першої половини ХХ століття
