![](https://bukovyna.online/wp-content/uploads/2022/05/0000141541.jpg)
Громадська організація “УНІА” та її заступник з гуманітарних питань Сергій Капіцький висловлюють щиру вдячність нашим давнім польським друзям – старості Лідзбарсько-Вармінського повіту Яну Гаргаю, віце-старості цього ж повіту Ярославу Когуту та меру м. Орнета Ірнеушу Попілю, які сьогодні нам подарували пожежну машину.
Наші польські сусіди вкотре щиро підтримують і допомагають нам.
Дуже цінуємо Вашу вагому підтримку у цей важкий для нашої України час.
![](https://bukovyna.online/wp-content/uploads/2022/05/279931050_363225972.jpg)
![](https://bukovyna.online/wp-content/uploads/2022/05/279769046_363226205.jpg)
![](https://bukovyna.online/wp-content/uploads/2022/05/279779806_36322611.jpg)