A
A
A

У переможному для гостей матчі зіграли буковинські футболісти

Колективи буковинських гравців зіграли у попередньому етапі Кубку Івано-Франківської області. Про це повідомляє chernivtsisport.com.

Команда ФК «Вільхівці» перемогла на виїзді колектив «Гуцульщина» (Косів) – 3:2. У переможному для гостей матчі зіграли буковинські футболісти. Голкіпера Владислава Мельникова замінили на 67 хвилині гри. Максима Федоровича на 43 хвилині матчу замінив Василь Луцик. Денис Зачиковський вийшов на поле на 90+1 хвилині зустрічі.

Колектив «Пробій» (Городенка) переконливо переграв команду «Хутровик» (Тисмениця) – 5:0. Два голи на рахунку буковинців – Максима Ілюка та Олександра Карапки.

А ось команда «Обрій» (Чернятин) програла на виїзді у додатковий час ФСК «Галич» – 1:5. На 6 хвилині гри відзначився буковинець Геннадій Куляк. На 48 хвилині зустрічі господарі поля зрівняли рахунок. У додатковий час гравці ФСК «Галич» забили ще чотири голи. З 38 хвилини гри футболісти команди «Обрій» грали у меншості.