A
A
A

Гравці ФК «Вільхівці» перемогли у рідних стінах колектив «Бескид»

Зіграно матчі 5-го туру чемпіонату Івано-Франківської області. Гравці ФК «Вільхівці» перемогли у рідних стінах колектив «Бескид» (Надвірна) – 3:1. Про це повідомляє chernivtsisport.com.

Два голи у переможців забили буковинці. На 8 хвилині зустрічі відзначився Максим Федорович. А на 26 хвилині гри пенальті реалізував Денис Зачиковський. Ще один гол у переможців забив Віталій Гладенький.

Максим Федорович зіграв увесь матч. Голкіпера Владислава Мельникова замінили на 38 хвилині зустрічі. Дениса Хандія та Дениса Зачиковського замінили після першого тайму. Василь Луцик після перерви замінив Дениса Зачиковського.

У чемпіонаті Івано-Франківської області ФК «Вільхівці» посідає третє місце – 11 очок у 5 матчах.

Команда «Пробій» (Городенка) поступилася на виїзді колективу «Нафтовик» (Долина) – 2:3. Один із голів у гостей забив буковинець Максим Ілюк. На останній хвилині основного часу друге попередження отримав Олег Керчу та достроково залишив футбольне поле.

У чемпіонаті Івано-Франківської області «Пробій» посідає 5-е місце (9 очок у 5 матчах).