У Чернівцях дерево, яке впало через негоду, пошкодило газову трубу

У Чернівцях дерево, яке впало через негоду, пошкодило газову трубу.
21 липня внаслідок несприятливих погодних умов у місті Чернівці на вул. Дніпропетровській на газову трубу впало дерево.
Під час падіння воно пошкодило газопровід, існувала загроза витоку газу.
Щоб прибрати повалене дерево, на місце події було направлено працівників Служби порятунку.
Рятувальники розпилили дерево та прибрали гілля з труби, запобігши витоку газу.
На місці події працюють фахівці ПАТ “Чернівцігаз”.
Новини Чернівців та чернівецької області bukpravda.cv.ua
Поділитися
Посилання скопійовано. Тепер можна вставити його в Instagram.
Читайте також
Ветерани поліції Буковини взяли участь у «Турнірі Незламних» до річниці спецпідрозділу «Артан»
Єдиний “доказ” у справі Юлії Тимошенко – сфальсифікований, кажуть експерти
Справа Тимошенко має ознаки політичного переслідування: звіт Харківської правозахисної групи
Одразу 4 авто зіштовхнулись на мосту біля Дріжджзаводу у Чернівцях: рух ускладнений
Кіцманська громада запрошує дітей та дорослих на велике свято «Привіт, літо!»
ФК «Буковина» повернувся в УПЛ: у Чернівцях готують велике футбольне свято
Ще актуальне
Буковинський розпис. Барвистий і майже не досліджений. Як художниця збирає його по крихтах із музейних фондів та оцифровує
Для великих автобусів продовжили можливість проїзду через пункт пропуску «Дяківці – Раковець»
Буковинські автори та видавництва можуть отримати підтримку на видання книг з обласного бюджету
На сході зросла інтенсивність боїв: Трегубов заявляє про масштабну наступальну кампанію РФ
У Міноборони розповіли про характеристики та переваги шведської РЛС Giraffe
