A
A
A

На 59 хвилині гри представники Львівської області зрівняли рахунок

У матчі восьмого туру чемпіонату України U19 серед команд першої ліги (група 1) лідер змагань – чернівецька «Буковина» грала на штучному полі ФОК «Олімпія» з колективом «Гірник» (Новояворівськ). Про це пише chernivtsisport.com.

Незважаючи на те, що команда з Львівської області посідає останнє місце, матч вийшов доволі цікавим.

Вже у дебюті гри шанси відзначитися втратив гравець буковинської команди Владислав Андрієць. Зрештою, на 18 хвилині гри свій 5-й гол у чемпіонаті забив Іван Оробець. Підопічні Андрія Лахнюка та Олега Керчу мали ще шанси вразити ворота «Гірника», однак перша половина зустрічі завершилася з мінімальною перевагою господарів

На 59 хвилині гри представники Львівської області зрівняли рахунок. Відзначився Микола Грабовський. Той же Микола Грабовський мав шанс оформити дубль, однак на удар гравця зреагував голкіпер чернівецького колективу Максим Бойко.

А за три хвилини до завершення основного часу перемогу «Буковині» влучним ударом головою приніс Артем Почтар, який забиває другий матч поспіль.

Буковинська команда продовжує очолювати турнірну таблицю у групі 1 – 19 очок у 7 матчах.

«Буковина» (Чернівці) – «Гірник» (Новояворівськ) – 2:1 (1:0)1 квітня. Чернівці. ФОК «Олімпія»

Арбітр – Артем Трач (Тернопіль), асистенти арбітра – Марта Звержинська, Георгій Нікифоряк (Чернівці), спостерігач арбітражу – Василь Фурман (Чернівці).

«Буковина»: Максим Бойко, Вячеслав Шевчук, Сергій Жижиян, Олег Штефуник, Іван Макотяк (Дмитро Лахман, 74), Віктор Ягнич, Вадим Симака (Андрій Філіпчук, 46), Володимир Шородок (Артем Рябий, 62), Артем Почтар (Володимир Павлов, 90+3), Іван Оробець (Вадим Гура, 74), Владислав Андрієць (Максим Беслюбняк, 62). Запасні: Юрій Пилипчук, Віталій Урсуляк, Андрій Тисліцький. Тренери – Андрій Лахнюк, Олег Керчу.

«Гірник»: Роман Тріла, Юрій Мица, Юрій Грабовський, Олександр Лисак, Андрій Яремій, Олександр Петрина (Владислав Хомюк, 62), Тарас Гадомський, Андрій Грабовський, Микола Грабовський (Віталій Іващук, 76), Юрій Пазеняк (Ростислав Купців, 85), Іван Фульмес.

Голи: Іван Оробець (18), Артем Почтар (87) – Микола Грабовський (59).

Попередження: Віктор Ягнич (26), Артем Почтар (36), Сергій Жижиян (61), Вадим Гура (90) – Віталій Іващук (78), Андрій Грабовський (78).