Медики розповіли про стан здоров’я інфікованих коронавірусом чернівчан

Перший інфікований пацієнт почувається значно ліпше, в іншого ще є підвищена температура Укрінформ A A A Хворі перебувають в інфекційному відділенні і під постійним наглядом Двоє інфікованих коронавірусом COVID-19 громадян України в Чернівцях перебувають в задовільному стані та під постійним наглядом лікарів.
Двоє інфікованих коронавірусом COVID-19 громадян України в Чернівцях перебувають в задовільному стані та під постійним наглядом лікарів. Про це повідомила в.о. директорки обласного лабораторного центру МОЗ Наталія Гопко.
За словами директорки, перший інфікований пацієнт почувається вже значно ліпше, в іншого ж ще є підвищена температура.
– Завідувачка інфекційного відділення розповіла, що стан пацієнтів задовільний. У пацієнта, в якого раніше було підтверджено захворювання, впродовж останніх днів не спостерігається підвищення температури. Стан його стабільний. А у другого пацієнта вчора температура ще підвищувалась, сьогодні вранці температура 37,1. Стан його оцінюється як стабільний, – розповіла Наталія Гопко.
Щодо перебування першого пацієнта на стаціонарі, то він перебуватиме на стаціонарі доти, доки з інтервалом у два дні лікарі не отримають два негативних результати тестування на коронавірус.
Новини Чернівецької області
Поділитися
Посилання скопійовано. Тепер можна вставити його в Instagram.
Читайте також
У Чернівецькому районі розглянули нові заявки на житлову компенсацію для ветеранів
У Чернівцях на вулиці Конституційній перекрили рух через провал дорожнього покриття
Наприкінці червня між Чернівцями та Черкасами почне курсувати прямий поїзд
У Чернівцях презентують книжку Володимира Килинича про місто
У Чернівцях повністю обмежили рух транспорту на вулиці Кишинівській через ремонт дороги
