Проходять матчі 1/4 фіналу чемпіонату Чернівецької області з міні –футболу

A
A

Змагання проходять на майданчику стадіону «Буковина»

У Чернівцях – чвертьфінальні матчі міні-футбольного чемпіонату області.

26 січня на майданчику стадіону «Буковина» відбуваються матчі 1/4 фіналу чемпіонату Чернівецької області з міні –футболу. Про це повідомляє chernivtsisport.com.

Результати матчів 1/4 фіналу:

«TOM. Studio» – «НДЕКЦ МВС» – 2:3 (0:2)

Арбітри: Олександр Плахов, Василь Фурман.

«TOM. Studio»: Юрій Кисилиця, Андрій Гордей, Вадим Пислар, Олег Молдован, Володимир Найко, Олександр Тодорович, Олексій Бакалярик, Павло Бабій, Юрій Антонюк, Володимир Смола, Сергій Максимчук.

«НДЕКЦ МВС»: Володимир Тодераш, Ігор Россоха, Денис Зачиковський, Василь Луцик, Ігор Дончак, Іван Молофій, Ілля Стрільчук, Віталій Ткачук, Ігор Стефанишин, Микола Таріца, Дмитро Давидний, Олександр Темерівський.

Голи: Андрій Гордей (35), Сергій Максимчук (40) – Денис Зачиковський (7), Олександр Темерівський (9), Василь Луцик (28).

Вже до 10 хвилини матчу команда «НДЕКЦ МВС» вигравала з рахунком 2:0. Відзначилися Денис Зачиковський та Олександр Темерівський (9 гол у чемпіонаті). А на 28 хвилині гри Василь Луцик довів рахунок до 3:0.

«TOM. Studio» спромоглися лише на два влучні «постріли» Андрія Гордея (12 гол у чемпіонаті) та Сергія Максимчука.

«Вікторія – Моцарелла» – «Весільний світ» – 2:0 (1:0)

Арбітри: Василь Фурман, Олександр Плахов.

«Вікторія – Моцарелла»: Владислав Мельников, Євген Веретенко, Віталій Савчук, Руслан Івашко, Денис Хандій, Сергій Купріч, Сергій Раца, Тарас Тимощук, Іван Лерко.

«Весільний світ»: Станіслав Іоніцой, Сергій Бурлака, Вадим Бута, Валентин Маковійчук, Микола Цепа, Василь Нікифоряк, Михайло Скорейко, Денис Раскруча.

Голи: Сергій Купріч (2), Денис Хандій (40).

«Вікторія – Моцарелла» забила «Весільному світові» вже на 2 хвилині гри. Гол на рахунку Сергій Купріча. А на останній хвилині гри остаточний рахунок матчу встановив Денис Хандій.

«Урожай» – ФК «Тереблече» – 3:0 (2:0)

Арбітри: Андрій Телегей, Микола Столярчук.

«Урожай»: Василь Біблюк, Андрій Онуфрієв, Сергій Янчик, Віталій Гончар, Михайло Рябий, Тарас Таріца, Сергій Рибак, Юрій Головачук, Ярослав Гаталяк, Олег Керчу, Олександр Дележа.

ФК «Тереблече»: Валентин Подольський, Дмитро Дучак, Микола Коваленко, Олександр Руснак, Сергій Ільїн, Вадим Українець, Марян Косован, Руслан Рябий, Олег Добровольський, Іван Савчук.

Голи: Ярослав Гаталяк (16), Сергій Рибак (20), Олександр Дележа (32).

Гравці «Урожаю» двічі забили наприкінці першого тайму (Ярослав Гаталяк, Сергій Рибак). На 32 хвилині гри досвідчений Олександр Дележа забив третій гол у ворота «Тереблече».

12:30. «Іванківці» – ФК «Оршівці»