Микола Ткачук став кращим у своїй ваговій категорії та в абсолютній

A
A
A

У турнірі взяли участь більше сотні атлетів

7 грудня 2019 року у місті Сіетл (США) відбувся турнір із гирьового спорту. У ньому взяли участь більше сотні атлетів, про це на своїй сторінці в Facebook розповів буковинець Микола Ткачук.

«З Божою допомогою виборов перше місце у своїй ваговій категорії та в абсолютній», – написав Микола.

Ці щорічні спортивні змагання з гирьового спорту проводить Seattle Kettlebell Club, де спортсмени-початківці та професійні гирьовики змагаються за звання кращого у своїй категорії. Вправи виконують шість важкоатлетів на своїх платформах одночасно. Саме тому вони мають правильно обрати стратегію, проявити дисципліну та характер.

У представницьких змаганнях Seattle Kettlebell Club перемогу серед чоловіків здобув чемпіон світу з гирьового спорту Микола Ткачук. Спортсмен із Романківців за 10 хвилин 102 рази підняв над собою дві гирі загальною вагою 48 кг. Про це повідомляє Північно-бессарабський інформаційний портал.

Микола став кращим у своїй ваговій категорії та в абсолютній – вправа поштовх довгим циклом 24+24 (102 підйоми).

Повідомляє: Rayon.cv.ua Новини Чернівецької області “Погляд”