Зіграно матчі шістнадцятого туру чемпіонату України серед команд другої ліги

A
A
A

На першу сходинку у турнірній таблиці вийшло житомирське «Полісся»

Зіграно матчі шістнадцятого туру чемпіонату України серед команд другої ліги. Чернівецька «Буковина» цей тур пропускала.

У матчі сусідів «Буковини» у турнірній таблиці «Нива» (Вінниця) – «Чайка» (Петропавлівська Борщагівка) перемогу святкували господарі поля – 2:0. Вінницька команда забила у кожному таймі забила по голу. Відзначилися Ігор Маляренко (19 хвилина) та Денис Долінський (73 хвилина). Про це повідомляє fcbukovyna.com.

Несподівано поступилася у рідних стінах тернопільська «Нива», яка донедавна очолювала турнірну таблицю. Підопічні Василя Малика поступилися ФК «Калуш» – 0:3. На 36 хвилині гри перший гол у зустрічі забив Андрій Ременюк (36 хвилина), а у другому таймі відзначилися Андрій Ременюк (79 хвилина) та Данило Книш (85 хвилина, з пенальті). Зазначимо, що нещодавно головним тренером ФК «Калуш» призначено досвідченого фахівця Степана Матвіїва, який раніше очолював бориспільський «Борисфен», донецький «Металург», івано-франківське «Прикарпаття», а також входив до тренерських штабів одеського «Чорноморця» та азербайджанської «Габали».

А на першу сходинку у турнірній таблиці вийшов наступний суперник «Буковини» у турнірній таблиці – житомирське «Полісся». Підопічні Анатолія Безсмертного перемогли у рідних стінах «Діназ» із Вишгорода – 1:0. Переможний гол на рахунку Дмитра Задерецького.