“Буковина” зазнала розгромної поразки від “Чайки” .

Про це повідомляє Буоквинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на прес-службу ФК “Буковина”.

Вчора, 19 травня, в останньому домашньому матчі сезону чернівецька «Буковина» приймала команду «Чайка» (Петропавлівська Борщагівка). Чернівецька команда поступилася суперникам з рахунком 0:4.

Вперше м’яч у воротах «Буковини» опинився на 17 хвилині зустрічі. Сергій Шевчук віддав передачу на Костянтина Яцика, який відправив м’яча у дальній кут. Через чотири хвилини підопічні Тараса Ільницького збільшили свою перевагу у рахункові.

Той же Сергій Шевчук віддав пас на хід Костянтинові Яцику, який оформив дубль. Ще до перерви Володимир Тименко довів результат до 0:3.

У другому таймі на ударну позицію виходили Андрій Понєдєльнік, Віталій Кузів та Даніел Раулюк, однак м’яч знову опинився у «рамці» господарів. Остаточний рахунок матчу (4:0 на користь «Чайки») встановив Богдан Січкарук, який вийшов на заміну.
На жаль, останній домашній матч сезону «Буковина» провалила. Ще один прикрий момент – травма півзахисника «Буковини» Андрія Шишигіна.

«Буковина» – «Чайка» – 0:4 (0:3)

19 травня 2019 р. Чернівці. Стадіон «Буковина». 970 глядачів.

Арбітр – Тельбух (Дніпро), асистенти арбітра – Федунець (Тернопіль), Ковальчук (Львів), четвертий арбітр – Кошура (Чернівці), спостерігач арбітражу – Троцюк (Луцьк).

«Буковина»: Медведєв, В. Кузів, Квачов, Гусін (Раулюк, 29), Павлюк, Керчу, Шишигін (Жумига, 55), Мєлконян (Р. Кузів, 59), Батрак (Баранов, 30, Пилишатий, 72), Понєдєльник, Галенко. Запасні: Гуцул, Рудич, Мунтян, Вечтомов. В. о. головного тренера – Роман Нестеренко.

«Чайка»: Савчук, Музиченко, Пономаренко, Бартошук, Касьяненко, Турчанов, Яцик (Єфремов, 61), Вечурко (Бриженко, 83), Мірошніков (Сухенко, 68), Шевчук (Савійсько, 80), Тименко (Січкарук, 53). Запасні: Мусієнко, Зіпцер. Головний тренер – Тарас Ільницький.

Голи: Яцик (17,21), Тименко (38), Січкарук (70).

Попередження: Музиченко (50), Павлюк (64), Єфремов (65).