У неділю, 24 березня, у Хотині відбулись змагання з настільного тенісу, за програмою проведення у 2019 році районних сільських спортивних ігор.

На старт змагань вийшли 10 команд, склад команди два чоловіки і жінка, які представляли: Анадоли, Білівці, Бочківці, Пригородок, Ставчани, Ставчанський професійний ліцей, Чипоноси, Ярівку.
Бочківці – любителі гри в настільний теніс, заявили одразу три команди.

Після ігор на груповому етапі (дві групи по п’ять команд) визначилися 4 учасники фіналу, які розіграли призові місця. Зовсім трішки не вистачило Пригородоцькій команді аби потрапити до трійки кращих. У вирішальному матчі за третє місце перемогу здобула команда села Бочківці під номером два ( Ігор Кушнір, Дар’я Степанова, Павло Жоян). Натомість, перша Бочківецька команда ( Борис Кіріяк, Аеліта Коташ, Анатолій Сокирко) до речі, минулорічний переможець змагань, цьогоріч онилася за крок від вершини – 2 місце. А переможцем, дещо несподівано стала команда села Ставчани ( Євген Косован, Анастасія Арійчук, Віктор Москалюк).  Сплав досвіду та молодості ( одному зі ставчанський тенісистів – 33 роки, іншому – 42, а дівчині на днях виповнилося – 14) зробив свою справу. Чотири перемоги на груповому етапі змагань, ще дві у фінальній частині і цілком справедливе чемпіонські звання.

Повідомляє: Khotyn.info Новини Хотинщини