ФК Буковина зіграла унічию з ФК Верес.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv .ua з посиланням на fcbukovyna.com.

Підсумок матчу нічия – 2:2.

Черговим суперником чернівецької «Буковини» у другому футбольному турнірі «Кубок міського голови м. Івано-Франківська» стала команда «Верес» (Рівне).

Нагадаємо, що у першому матчі групи «Б» підопічні Віталія Куниці перемогли «Ніку-05» U19 (Івано-Франківськ) – 4:0.

Гравці рівненської команди відзначилися вже на 7 хвилині зустрічі. Влучного удару головою завдав новачок «Вереса» Андрій Гурський. А на 50 хвилині гри підопічні Андрія Шандрука збільшили свою перевагу у рахункові.

Після подачі кутового м’яч у ворота «Буковини» головою переправив ще один дебютант рівненської команди Михайло Шестаков.

На 70 хвилині матчу відзначилися гравці нашої команди. Гравець «Вереса» порушив правила у власному штрафному майданчику проти потенційного новачка «Буковини», а суддя матчу Анастасія Романюк (Івано-Франківськ) вказала на одинадцятиметрову позначку.

Пенальті реалізував Антон Батрак.

Під завісу зустрічі футболісти «Буковини» зрівняли результат. Отримавши передачу від Ладіка Мєлконяна, удару по воротах суперника завдавав потенційний новачок – м’яч після рикошету у штрафній «Вереса» опинився у сітці (автогол колишнього гравця «Буковини» Ярослава Рафальського. А на 90+3 хвилині буковинська команда мала чудовий шанс здобути перемогу.

Після подачі Валентина Рудича небезпечно пробивав головою Андрій Понєдєльнік. Ударові Андрія забракло влучності. Підсумок матчу нічия – 2:2.

Після матчу наставник чернівецької команди Віталій Куниця зазначив: «У перші 20 хвилин гри з боку рівненського колективу був високий темп і серйозний пресинг. Ми поступаємося суперникові за ростовими даними. Як наслідок, пропустили двічі після стандартів.

У другому таймі ми зіграли у два нападника.

Радує те, що ми непогано виглядали у функціональному плані. У нас були шанси виграти цей матч. Зрештою, гра з таким серйозним суперником, як «Верес», дав нам відповідь на те, які позиції у нашій команді потребують підсилення».

На жаль, через травми пропускали гру з «Вересом» Вячеслав Пилишатий, Микола Павлюк і Владислав Герасимчук.

У іншому матчі групи «Б» «Прикарпаття» перемогло «Ніку-05 U19» – 4:0. Голи на рахунку Романа Дитка (3,51), автогол (17), Микола Квасний (71).

У групі «А» другу перемогу здобув ФК «Калуш». Представники Івано-Франківської області перемогли «Минай» – 3:2 (відзначилися Скакун, Кисленко, потенційний новачок – Нурієв (пенальті), Лобода). А ось «Прикарпаття U-19» переграло аматорську «Агрониву» – 3:0 (Гладенький – пенальті, Солдатенко, Василів).

«Верес» (Рівне) – «Буковина» (Чернівці) – 2:2 (1:0)

17 лютого 2019 р. Івано-Франківськ. «Хет-Трик-Арена».

Арбітр – Романюк (Івано-Франківськ), асистенти арбітра – Ігор Дебенко, Тарас Семанюк (Івано-Франківськ).

«Верес»: Бабійчук, Пінчук, Гурський, Чучман, Дударенко, Бондаренко, Гребенюк, Євдокимов, Маїк, Семенчук, Шестаков. Заміна: Гаврусевич, Гарванко, Рафальський, Даудов, Яременко.

«Буковина»: Степаненко, В. Кузів, потенційний новачок, потенційний новачок, Рудич, потенційний новачок, Шишигін (потенційний новачок, 57), Р. Кузів (Батрак, 46), Жумига (потенційний новачок, 46), Мєлконян, Понєдєльнік. Запасні: Гуцул, Мунтян, Масікевич, Раулюк, потенційні новачки.

Голи: Гурський (7), Шестаков (50), Батрак (70, з пенальті), Рафальський (86, автогол).

Попередження: Мєлконян (45), Гарванко (60), Бондаренко (76), Пінчук (90+1).