Нацгвардійці знищили дві пускові установки ЗРК С-300 росіян на Донеччині
Оператори БпЛА батальйону Black Sky бригади «Спартан» Національної гвардії України знищили дві ворожі пускові установки зенітно-ракетного комплексу С-300 під містом Волноваха Донецької області.
За словами військових, вартість знищеної ворожої техніки становить близько 50 мільйонів доларів. Та найголовніше – окупанти втратили змогу завдавати ударів по прифронтових територіях Донеччини.
Новини з передової
Поділитися
Посилання скопійовано. Тепер можна вставити його в Instagram.
Читайте також
На фронті за добу – 256 зіткнень, Покровський і Слов’янський напрямки найгарячіші
ППО знешкодила 113 зі 129 безпілотників, якими росіяни з вечора атакували Україну
Для Сил оборони закуплять масштабну партію 155-мм артснарядів – Федоров
На фронті – 205 зіткнень, ЗСУ знешкодили 55 окупантів на Покровському напрямку
За підготовку диверсії у Вінниці двоє підлітків вирушили за ґрати на 6 та 5 років
Російська армія втратила за добу на війні проти України ще 1350 військових
Ще актуальне
Як пройшла Стежка Шухевича на Буковині. Відео – Патріотизм, спорт і допомога фронту
У Чернівцях оприлюднили програму «Петрівського ярмарку»
У парку Шевченка у Чернівцях завершили ремонт скейт-майданчика
На Буковині завершується «Карпатська зміна»: за місяць у таборі відпочили 400 дітей із прифронтових областей
Перший хорват в історії: футбольний клуб «Буковина» підписав Міхаела Клепача
