Випускник ліцею на Буковині склав НМТ на 200 балів з двох предметів

Юнак набрав по 200 балів одразу з двох предметів: математики та хімії.
Про це повідомляє Заставнівський ліцей на своїй Facebook-сторінці.
У навчальному закладі зазначають, що такий результат став можливим завдяки багаторічній наполегливій праці, високому рівню підготовки та зацікавленості учня точними науками.
«Поєднати відмінні знання з математики та хімії на найвищому рівні — це виняткове досягнення, яким пишається весь ліцей», — йдеться у повідомленні закладу.
Західна Україна
Інформує: Shpalta.media
Поділитися
Посилання скопійовано. Тепер можна вставити його в Instagram.
Читайте також
Сучасні лабораторії та STEM-кабінети: які ліцеї Буковини отримають фінансування
На Вижниччині зміцнюють берег і рятують дорогу державного значення
Вадим Вітенчук продовжив контракт із «Буковиною»
У дитячій лікарні спростували інформацію про закриття онкогематологічного відділення
У Чернівцях на чотирьох вулицях тимчасово обмежать рух транспорту
У Чернівцях відбудеться концерт «КОНТРАСТИ»
Ще актуальне
Україні для відбиття можливої загрози з Білорусі треба формувати нові бригади – Сирський
Норвезька організація призупинила операції з розмінування в Україні після загибелі співробітників на Херсонщині
Сили оборони завадили росіянам створити логістичний хаб у Покровську
Чехія передала Україні 10 навчально-тренувальних літаків ALTO NG
Сили оборони уразили в Росії нафтобазу «Полтавська» та два НПЗ – Зеленський
