Випускник ліцею на Буковині склав НМТ на 200 балів з двох предметів

Юнак набрав по 200 балів одразу з двох предметів: математики та хімії.
Про це повідомляє Заставнівський ліцей на своїй Facebook-сторінці.
У навчальному закладі зазначають, що такий результат став можливим завдяки багаторічній наполегливій праці, високому рівню підготовки та зацікавленості учня точними науками.
«Поєднати відмінні знання з математики та хімії на найвищому рівні — це виняткове досягнення, яким пишається весь ліцей», — йдеться у повідомленні закладу.
Західна Україна
Інформує: Shpalta.media
Поділитися
Посилання скопійовано. Тепер можна вставити його в Instagram.
Читайте також
ФК «Буковина» розпочне сезон УПЛ виїзним матчем проти черкаського «ЛНЗ»
З російського полону повернули 160 захисників, серед них — буковинець Віктор Камбур
У Чернівцях презентували книгу про українські котильйони першої половини ХХ століття
Волонтери з Буковини забезпечили військових позашляховиком для фронту
Чоловік отримав інвалідність після затримання ТЦК: відкрито провадження на Буковині
Голова Рукшинської громади Олег Горбатюк став героєм фотопроєкту про ветеранів на публічній службі
Ще актуальне
У Криму після вибухів сталася пожежа на суднобудівному заводі «Залив» у Керчі
