Матч закінчився з рахунком 1:0.

фото ілюстративне

У рамках 11 туру Першої футбольної ліги України футбольний клуб «Буковина» зіграв з ФК «Агробізнес» з Волочиська Хмельницької області. Чернівецький клуб на виїзді поступився з рахунком 0:1.

Про це стало відомо з офіційної онлайн-трансляції матчу на YouTube.

Рахунок у зустрічі відкрив гравець «Агробізнесу» Роман Толочко наприкінці першого тайму, забивши на 40 хвилині.

За підсумками матчу ФК «Буковина» залишається на 3 сходинці турнірної таблиці Групи A, з 14 заробленими очками. Водночас «Агробізнес» продовжує серію перемог з 9 виграшами у 9 поєдинках.

Наступним матчем для «жовто-чорних» стане зустріч з ФК «Поділля» у рамках 12 туру Першої ліги.

Нагадаємо, нещодавно Шпальта писала, що Україна вперше в історії виборола бронзову медаль на чемпіонаті світу з футзалу.