![](https://bukovyna.online/wp-content/uploads/2023/06/0-02-05-95ac2f7d3560a8098d588686001d41c427f9734610937302c236013965cd9b60_5c658cadb3b48844.jpg)
У селі Веренчанка на Буковині команда волонтерів громадської організації “УНІА” знову вразила своїми вчинками. Цього разу вони привезли автомобіль з Німеччини, який був надісланий нашими земляками-заробітчанами з міста Кьольн.
Хлопці, під керівництвом Володимира Совика, регулярно доставляють транспортні засоби до волонтерського центру ГО “УНІА”. Цей раз не був винятком, і завдяки їхній наполегливості та самовідданості, автомобіль був швидко доставлений й стане важливим ресурсом для наших захисників.
Громадська організація “УНІА” висловлює щирі слова подяки волонтерам за їхню важливу роль у забезпеченні транспортних потреб наших героїв на передовій. Навіть перебуваючи далеко за кордоном, вони не забувають про наших воїнів і надають їм значною підтримкою.