Новини
“Буковина” зіграла з “Нивою” (Тернопіль): подробиці матчу

27.11.2022

Чернівецька “Буковина” у заключному цьогорічному матчі першої ліги поступилася вдома “Ниві” (Тернопль) – 0:3.

Про це повідомляє molbuk.ua

Перша атака гостей принесла їм успіх. На 4-ій хвилині Богдан Козак з лінії штрафного поцілив у верхній кут.

Далі тривала вперта боротьба, було багато браку в передачах та мало гостроти. На 40-ій хвилині наш півзахисник Євген Чепурненко збив Андрія Різника, і суддя призначив пенальті, проте сам потерпілий пробив вище воріт.

У 2-ому таймі малюнок гри не змінився. Буковинці мали реальну нагоду на 66-ій хвилині.

Ілля Скрипник пробив з лінії карного майданчика, воротар зреагував, а в кінцівці тернополяни забили ще двічі.

На 85-ій хвилині Богдан Козак на дальній штанзі замкнув подачу з кутового, а вже у доданий час Максим Проців з далекої відстані забив третій м’яч.

Буковина завершила перший етап на 7-му місці з восьми команд. У неї 2 перемоги, 3 нічиї та 9 поразок.

Різниця м’ячів: 9-21 та в активі 9 очок. Навесні на другому етапі змагань “Буковина” побориться за виживання у першій лізі. Вона гратиме з 4 командами з групи “Б” першої ліги. Розпочне змагання з 8 набраними очками.

З командами своєї групи вона вже не зустрічатиметься.