Чернівецька «Буковина» програла на виїзді «Ниві».

Про це інформує Буковинська правда з посиланням на сторінку у соцмережі футбольного клубу.

У суботу, 13 серпня, “Буковина” на стадіоні “Колос” у Теребовлі провела контрольний поєдинок проти тернопільської “Ниви”. Матч закінчився перемогою “Ниви”.

Господарі поля відкрили рахунок у першому таймі. Після подачі з кутового Данило Сухоручко головою переправив м’яч у сітку воріт “Буковини”. Але уже через дві хвилини чернівчани зрівняли рахунок – відзначився потенційний новачок “жовто-чорних”.

У другому таймі тернополяни вийшли вперед – Ігор Гатала реалізував пенальті, а через декілька хвилин гравець “Ниви” записав у свій актив дубль, забивши третій гол у складі своєї команди. Фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу “Ниви” з рахунком 3:1.