У матчі 20 туру Другої ліги «Буковина» на виїзді зустрічалась із ФК «Чернігів»

A
A
A

Рахунок гри 2:1 на користь ФК «Чернігів»

1 травня у матчі 20 туру Другої ліги «Буковина» на виїзді зустрічалась із ФК «Чернігів». У цій грі чернівецький клуб з різних причин не міг розраховувати на Гакмана, Мануілу, Сивку та Хучбарова. Тож на флангах захисту зі старту вийшли номінальні півзахисники Денис Рябий та Максим Боровець. Крім того, на лаві запасних опинився Палагнюк. Про це йдеться на сайті bukfc.com.

Гра розпочалась із великої кількості боротьби та обрізок з боку обох команд. Уже на 4 хвилині господарі виконували небезпечний штрафний з лівого флангу – до акцентованого пострілу справа не дійшла. Гості відповіли гострою контратакою на 8 хвилині, яка закінчилась неточним ударом через себе Калайтана.

Майже через 10 хвилин той же Калайтан змістився з правого флангу в центр, віддав пас на Карповського, а той пробив по воротах, однак поруч зі стійкою. На 21 хвилині потужного удару з далекої відстані завдав гравець «Чернігова» Медлішвілі – Пономаренко перевів м’яча на кутовий.

Ближче до середини тайму чернівчани взяли м’яч під контроль. Однак моментів біля воріт господарів не побільшало. А під кінець першої половини зустрічі «Буковина» пропустила гол. Подачу з кутового в район лінії воротарського майданчика чітко замкнув головою Мчедлішвілі – 1:0 на 43 хвилині. За такого рахунку команди пішли на перерву.

Другий тайм активно розпочали буковинці, однак зрештою ледь не пропустили. На 47 хвилині Ментей після прямого удару зі штрафного влучив у поперечину, Романченко добивав із далекої відстані – також в каркас воріт, який в цьому епізоді зіграв за «Буковину».

А вже за хвилину чернівецька команда залишилась у меншості – другу жовту картку отримав Орнат.

На 50 хвилині після розіграшу штрафного м’яча у ворота «Чернігова» забив Калайтан. Проте лайнсмен зафіксував офсайд. Уже за хвилину футболісти «Буковини» отримали ще одну чудову нагоду зрівняти рахунок. Козлов красиво скинув м’яча у штрафний майданчик на Клочана, проти нього не за правилами зіграв Мчедлішвілі – пенальті. До 11-метрової позначки підійшов Орловський і пробив у лівий від голкіпера кут – Ширай намертво спіймав м’яча.

Через дві хвилини «Буковині» таки вдалось забити гол. Орловський високо протягнув м’яча, віддав довгу передачу в район кута штрафного майданчика на Рябого. Артем завдав удару з-під захисника, однак голкіпер постріл парирував. Проте на добиванні найшвидше зорієнтувався Калайтан, відправивши м’яча у сітку воріт – 1:1 на 54 хвилині.

Через хвилину від другого пропущеного м’яча «Буковину» врятував Пономаренко, який нейтралізував небезпечний простріл з правого флангу.

Після гарячої десятихвилинки гра дещо заспокоїлась. Футболістам чернівецького клубу в меншості було важко створювати моменти. Натомість їх створювали господарі. На 64 хвилині Кохановський завдавав прямого удару зі штрафного по центру – м’яча впевнено прибрав до рук Пономаренко. А менше, ніж за хвилину гравці «Чернігова» подали з лівого флангу і Лазаренко впритул розстрілював ворота «Буковини» з близької відстані – голкіпер чудовим сейвом перевів м’яча на кутовий.

На 69 хвилині міг виводити чернівчан вперед у рахунку Еногела. Він обіграв захисників, вийшов віч-на-віч із голкіпером «Чернігова», однак не зміг обіграти Ширая.

Ще одну нагоду на 89 хвилині змарнував Дмитрієв. Після подачі з кутового центральний захисник «Буковини» головою пробив поруч зі стійкою.

За іронією долі «Чернігів» покарав «Буковину» за погану реалізацію моментів уже через хвилину. Після подачі з лівого флангу Ментей скинув м’яча назад на лінію штрафного майданчика і Сердюк в дотик пробив точнісінько в нижній кут воріт Пономаренка – 2:1.

Такий рахунок зафіксував фінальний свисток арбітра. Крім негативного результату у Чернігові, у наступному матчі в Чернівцях проти «Карпат» із Галича «жовто-чорним» не допоможе вилучений Орнат, а також Калайтан, який отримав четверту жовту картку в сезоні.

Склади команд:

«Чернігів»: Ширай, Борщ (К), Вересоцький (Конопко, 58), Мчедлішвілі, Романченко, Койдан (Кирин, 86), Бибік, Сердюк (Лакеєнко, 90+3), Лазаренко (Макаренко, 83), Ментей, Чаус (Кохановський, 62).

Запасні: Рощинський, Лутченко, Науменко, Садовий.

В. о. головного тренера: Валерій Чорний.

«Буковина»: Пономаренко, Рябий Д., Дмитрієв, Орловський (К), Боровець, Клочан, Еногела (Беслюбняк, 90+2), Орнат, Карповський (Рябий А., 46), Калайтан, Козлов.

Запасні: Пилипчук, Палагнюк.

Головний тренер: Євген Коваленко.

Голи: Мчедлішвілі (43), Сердюк (90) – Калайтан (54)

Нереалізований пенальті: Орловський (52)

Попередження: Бибік (34) – Козлов (36), Калайтан (45+1), Орнат (?,48), Рябий Д. (80)