A
A
A

Буковинці стали кращими у віковій групі U9

Команда «Буковина» (Чернівці) блискуче виступила на представницькому міжнародному турнірі Utmost Cup, який відбувся у Вінниці. Про це повідомляє chernivtsisport.com.

Буковинці стали кращими у віковій групі U9. Тут також змагалися колективи «Вигурівщина» (Київ), ДЮСШ №1 (Хмельницький), ДЮСШ (Бердянськ), «Авангард» (Харків), «Атлет» (Київ), «Темп» (Вінниця), ДЮСШ-11 (Чорноморськ), ФК «Леви» (Козятин), «Нива» (Вінниця), «Прем’єр-Нива» (Вінниця), ДЮСШ – 15 (Київ), «Блохіна-Бєланова» (Вінниця), «Атлетік» (Одеса), ФК «Одеса», «Шахтар» (Донецьк), «Восход» (Київ), ДЮСШ №2 (Хмельницький), «Ніка» (Івано-Франківськ), «Торпедо» (Миколаїв), «Барса» (Суми), «ДЮСШ-11-Чорноморець» (Одеса), «Колос» (Ковалівка), «Металіст 1925» (Харків), «Динамо» (Запоріжжя), ПСЖ (Стамбул, Туреччина), «Дунав» (Русе, Болгарія), «Спортул» (Кишинів, Молдова), «Олімпік» (Кишинів, Молдова), «Джуніорул» (Бухарест, Румунія), «Дачія» (Кишинів, Молдова), «Зімбру» (Кишинів, Молдова).

У групі G підопічні Андрія Гордея перемогли команди «Динамо» (Запоріжжя) – 7:1, «Спортул» (Кишинів, Молдова) – 10:1 та «Вигурівщина» (Київ) – 6:0. У 1/8 фіналу наші земляки переграли «Ніку» з Івано-Франківська – 3:0.

У чвертьфіналі суперником буковинців став колектив «ДЮСШ-11-Чорноморець» (Одеса). Чернівецька команда знову здобула перемогу – 3:2. А ось у півфіналі «Буковина» переконливо здолала кишинівський «Зімбру» – 4:0.

У фіналі підопічні Андрія Гордея зіграли із запорізьким «Динамо». Наші земляки двічі вразили ворота суперника у другому таймі та перемогли з рахунком 2:0. Третє місце у турнірі посів колектив «Зімбру» (Кишинів), який здолав «Металіст 1925» – 1:1 (пенальті – 3:2).

Повідомляє: Rayon.cv.ua Новини Чернівецької області “Погляд”