«Буковина» (Чернівці) – «Діназ» (Вишгород) – 0:1

A
A
A

У чернівецької команди були величезні проблеми зі складом

Напередодні гри з «Діназом» у чернівецької «Буковини» були величезні проблеми зі складом. Через перебір жовтих карток матч пропускали Даніел Раулюк, Василь Палагнюк, Андрій Понєдєльнік та Александру – Васілє Мунтян. Зрештою, у заявці «Буковини» на матч було лише 14 гравців.

Початок гри був не на користь господарів поля. На 6 хвилині гри футболіст «Діназу» Андрій Волошин спробував пробити по воротах «Буковини» – м’яч влучив у руку Івана Азаренка. Арбітр вказав на одинадцятиметрову позначку та «нагородив» Івана жовтою карткою. Тепер через перебір жовтих карток пропустить виїзний матч «Буковини» із житомирським «Поліссям». А пенальті реалізував кращий бомбардир «Діназу» Ілля Терещенко, який забиває вже четвертий матч поспіль.

На 10 хвилині зустрічі небезпечний штрафний виконував Богдан Іванченко. На «постріл» Богдана зреагував голкіпер «Діназу» Олексій Крупниченко. Через п’ятнадцять хвилин воротам суперника загрожував Віталій Полянський. На жаль, у ворота Віталій не зміг влучити. Не використав свій шанс і Олександр Жумига.

На 52 хвилині міг оформити дубль Ілля Терещенко, однак на удар нападника зреагував Марк Медведєв. На жаль, на 66 хвилині гри зазнав травму Василь Гакман, якому знадобилася допомога швидкої.

«Буковина» поступилася з рахунком 0:1. Наступний тур підопічні Степана Маковійчука пропускають. А 23 жовтня чернівчани зіграють на виїзді з житомирським «Поліссям». Про це пише fcbukovyna.com.

«Буковина» (Чернівці) – «Діназ» (Вишгород) – 0:1 (0:1)

«Буковина»: Медведєв, Азаренко, Жумига (Крашневський, 58), Сантрапинських, Мєлконян, Гакман (Томнюк, 66), Шишигін, Іванченко, Полянський, Сивка, Ходаковський. Запасний: Роман Чопко. В.о.головного тренера – Степан Маковійчук.

«Діназ»: Крупниченко, Крохмаль (Каркошкін, 46), Корешков (Марченко, 72), Волошин, Дмитренко, Ічанський, Петренко, Бовтрук, Терещенко (Ізотов, 90+3), Помазан, Авдалян (Чернишов, 56). Запасні: Крикнін, Прима. Головний тренер – Володимир Бондаренко.

Гол: Тимченко (6, з пенальті).

Попередження: Азаренко (6), Жумига (31), Іванченко (84) – Крохмаль (12), Дмитренко (23).

Повідомляє: Rayon.cv.ua Новини Чернівецької області “Погляд”