ФК «Ужгород» – «Буковина» (Чернівці) – 1:0 (0:0)

A
A
A

Матч відбувся 30 вересня в Ужгороді на стадіоні «Авангард»

Друге коло чемпіонату України чернівецька «Буковина» розпочинала виїзним матчем із ФК «Ужгород».

До 39 хвилини зустрічі на полі нічого суттєвого не відбувалося. А незадовго до перерви м’яч опинився у воротах «Буковини». Досвідчений Адріан Пуканич прямим ударом з лівого прапорця закрутив м’яча у дальню дев’ятку.

Згодом той же Адріан Пуканич виконував небезпечний штрафний, однак у цьому ігровому епізоді вдало діяв голкіпер чернівецької команди Марк Медведєв. Ще до перерви міг відзначитися і колишній гравець «Буковини» Віктор Масікевич – небезпеку поблизу воріт гостей ліквідував Віталій Полянський.

На 56 хвилині гри підопічні Степана Маковійчука мали чудовий шанс зрівняти результат. Тарас Сивка завдав удару по «рамці», а м’яч рикошетом від Адріана Пуканича влучив у стійку. У другому таймі вдало діяв Марк Медведєв. Голкіпер «Буковини» зумів зреагувати на удари ексгравців чернівецької команди Віктора Ряшка та Віктора Масікевича.

На жаль, за вісім хвилин до завершення основного часу «Буковина» залишилася у меншості. Гравець «Ужгорода» Владислав Павленко втікав у контратаку, а Тарас зачепив суперника. Очікувалося, що капітан «Буковини» отримає жовту картку за зрив атаки, однак арбітр гри пан Осауленко вирішив вилучити гравця чернівецької команди. Залишившись у меншості, зрівняти рахунок гості не змогли – 0:1, пише fcbukovyna.com.

ФК «Ужгород»: Михайло Готра, Владислав Шкіндер, Юрій Дрозд, Станіслав Котьо (Віктор Ряшко, 46), Стефан Федак (Олександр Ковчар, 17), Владислав Павленко, Адріан Пуканич, Віктор Масікевич (Володимир Дуран, 68), Сергій Машталір, Вадим Ференцик  (Іван Русин, 53), Артем Корольчук (Вадим Селещук, 90+2). Запасний: Мирослав Лютнянський.

«Буковина»: Марк Медведєв, Даніел Раулюк, Віталій Полянський, Тарас Сивка, Андрій Шишигін, Андрій Понєдєльнік, Євген Сантрапинських, Василь Палагнюк, Василь Гакман, Богдан Іванченко (Олександр Жумига, 69), Александру-Васілє Мунтян (Ігор Крашневський, 55). Запасні: Роман Чопко, Ілля Томнюк.

Гол: Адріан Пуканич (39).

Попередження: Владислав Павленко (34), Олександр Ковчар (66), Віктор Ряшко (85), Артем Корольчук (90+1) – Віталій Полянський (45), Олександр Жумига (90+2).

Вилучення: Тарас Сивка (82).

Повідомляє: Rayon.cv.ua Новини Чернівецької області “Погляд”