Відбулися матчі другого туру чемпіонату України U19 (перша ліга, група 1)

A
A
A

Підопічні Андрія Лахнюка поступилися з рахунком 1:4

Чернівецька «Буковина» грала на виїзді з командою «Прикарпаття» (Івано-Франківськ). Підопічні Андрія Лахнюка, на жаль, поступилися з рахунком 1:4. Спочатку відзначилися гравці «Прикарпаття» Максим Грушецький (20) та Владислав Семотюк (33). На 38 хвилині зустрічі пенальті реалізував футболіст «Буковини» Владислав Ватаманюк. Про це інформує chernivtsisport.com.

У другому таймі господарі поля забили ще двічі. Відзначилися той же Владислав Семотюк (60) та Андрій Хома (90+3).

«Прикарпаття»«Буковина» – 4:1 (2:1)

18 вересня 2019 р. Івано-Франківськ. Стадіон «Гірка»

«Прикарпаття»: Сердюк, Василів, Грушецький (Остапчук, 46), Семотюк, Хома (Дюг, 90+3), Руденко, Радульський, Павлюк, Н. Лесів, Феліпович (Лабич, 46), Крижанівський. Запасні: Хромишин, Дубей, Ковдрин, А. Лесів.

«Буковина»:  Генцар, Букатар (Урсуляк, 86), Жижиян, Ягнич, Андрієць (Дячук, 65), Полівцев (Урсу, 76), Мангер (Придрик, 65), А. Рябий, Д. Рябий, Квасниця, Ватаманюк. Запасний: Луцак.

Голи: Грушецький (20), Семотюк (30,60), Хома (90+3) – Ватаманюк (38, пенальті).

Попередження: Павлюк (77) – Жижиян (26).