Вперше участь у змаганнях взяла дівчина-горянка

23-24 березня у місті Верховина відбувся міжобласний турнір з вільної боротьби пам’яті тренера-викладача Семаньківа І. І. Путильщину на змаганнях представила команда КЗ «Путильська РДЮСШ» у складі восьми юних спортсменів.

Загалом участь у турнірі взяли 80 дітей із десяти команд. Серед них були неодноразові призери України з вільної боротьби, тому шлях до перемоги був досить складним. Але труднощі наших вихованців давно не лякають, а навпаки – стимулюють працювати ще більше. І саме завдяки їхній наполегливості маємо знову гарні результати.

У ваговій категорії 40 кг учень Замогильної школи Веніамін Рильчук здобув перше місце. Учень Дихтинецької школи Станіслав Чевюк у ваговій категорії 48 кг посів також перше місце. Юрій Євинчук із Дихтинецької ЗОШ у цій же ваговій категорії зайняв третє місце. У ваговій категорії 60 кг учень Усть-Путильської школи Микола Томюк також здобув третє місце. І вперше у змаганнях із вільної боротьби взяла участь дівчинка. Це учениця Дихтинецької ЗОШ Софія Чевюк, яка виборола третє місце у ваговій категорії 32 кг.

Переможців та призерів турніру відзначили грамотами, кубками і медалями. Вітаємо наших вихованців із черговою перемогою та бажаємо подальших успіхів на спортивній арені.