18-21 листопада в м.Коломия у ФСК «Локомотив» відбувся Кубок України з
класичного жиму лежачи серед юнаків та дівчат, юніорів та юніорок,
дорослих, ветеранів Національної федерації IPF.

У складі обласної команди ФПЧО участь брали представники команди тренажерного залу «Максимус» з села Берегомет у складі 6 спортсменів, які зайняли призові місця, покращили свої особисті рекорди, отримали медалі, грамоти.
Серед юнаків команди кращими у своїх вагових категоріях стали:   Андрій Руснак, Владислав Собко, Олександр Гелета, які покращили свої особисті рекорди.

Серед дівчат срібною призеркою Всеукраїнських змагань стала Надія Дудір (2 місце), а бронзовою — Ольга Лемко (3 місце).
Серед юніорів у ваговій категорії до 59 кг у нелегкому протистоянні з двома майстрами спорту з пауерліфтингу срібним призером Кубку України став кандидат в майстри спорту   Іван Григорій, який при власній вазі 58,3 кг, вижав штангу вагою 120 кг, – оновивши власний рекорд області (попередній – 118,5 кг).
Команда тренажерного залу «Максимус» продовжує пропагувати спорт та здоровий спосіб життя. Ми не можемо змінити всіх людей навколо нас, але ми можемо змінитися самі, надихаючи на зміни інших!