Калуш – Буковина

Чернівецька “Буковина” в останньому матчі 2018 року на виїзді поступилася в Калуші господарям з рахуком 0:2.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на ФСК “Буковина”.

Останній матч у 2018 році чернівецька «Буковина» грала на виїзді.

Суперником підопічних Віктора Мглинця став ФК «Калуш».

Напередодні гри команди мали втрати у складі. Через перебір жовтих карток матч пропускали гравці «Буковини» – захисник Микола Павлюк і півзахисник Євген Заїченко.

А ФК «Калуш» втратив свого капітана Ярослава Олевича, який не зміг зіграти проти «Буковини» через вилучення у матчі з вінницькою «Нивою».

Гравці «Буковини» намагалися активно діяти на футбольному полі, однак здобути очки не змогли.

Підопічні Василя Малика забили нашій команді двічі. На 36 хвилині гри арбітр зустрічі вирішив призначити у ворота «Буковини» пенальті, яке реалізував Дмитро Скакун.

А на 72 хвилині матчу той же Дмитро Скакун, який використав передачу Данила Книша, оформив дубль.

«Буковина» поступилася з рахунком 0:2 та залишилася, на жаль, на останній сходинці.

11 листопада 2018 р. Калуш. Стадіон «Хімік»

Арбітр – Михайлюк (Київ), асистенти арбітра – Чопілко (Київська область), Вашкевич (Чернігів), четвертий арбітр – Липко (Івано-Франківськ), спостерігач арбітражу – Лемех (Львів).

ФК «Калуш»: Герич, Николишин (Гончар, 90+2), Ульянов, Кохман, Книш (Генега, 87), Заваляк, Андрусенко (Танчин, 65), Кучеров, Скакун (Дедух, 74), Ілюк (Драган, 60), Матушевський. Запасні: Б. Кузів, Матвіїв, Голубка. Головний тренер – Василь Малик.

«Буковина»: Степаненко, В. Кузів, Понєдєльнік, Пилишатий, Рудич, Ткаченко (Раулюк, 76), Батрак, Мєлконян, Луцик (Мунтян, 77), Р. Кузів (Жумига, 46), Боженко (Масікевич, 58). Запасні: Гуцул, Герасимчук. Головний тренер – Віктор Мглинець.

Голи: Скакун (36 – з пенальті, 72).