Буковина – ФК Калуш

В черговому турі чернівецька “Буковина” на своєму полі розгромно програла ФК “Калуш” з рахунком 0:3.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на fcbukovyna.com.

У восьмому турі друголігової першості України чернівецька «Буковина» приймала ФК «Калуш», який перебував у верхній частині турнірної таблиці. Нагадаємо, що у першій офіційній грі сезону підопічні Віктора Мглинця грали саме з представниками Івано-Франківської області. Тоді основний час кубкової зустрічі завершився з рахунком 1:1, у серії післяматчевих пенальті кращими виявилися гравці ФК «Калуш».

На 21 хвилині зустрічі м’яч вперше побував у воротах «Буковини». Після «пострілу» Данила Книша шкіряна куля влучила у стійку, а першим на добиванні був Юрій Голубка.

Підопічні Віктора Мглинця прагнули зрівняти результат, однак вразити ворота гостей футболістам «Буковини» не вдалося.

У другому таймі підопічні Василя Малика провели ще дві результативні атаки. На 66 хвилині гри Володимир Заваляк увійшов у штрафний майданчик «Буковини» та зробив простріл на Дмитра Скакуна, який і відправив м’яча у сітку воріт господарів. Через п’ять хвилин той же Дмитро Скакун зробив подачу зі штрафного – на удар головою Анатолія Ульянова зреагував Богдан Степаненко, однак екс-гравець «Буковини» Андрій Кохман зумів засмутити свою колишню команду.

«Буковина» поступилася з результатом 0:3 та посідає сьоме місце. ФК «Калуш» – пристойна команда, однак підопічні Віктора Мглинця не заслуговували на поразку з таким результатом.

Наступний матч чернівецька команда зіграє на виїзді 15 вересня. Суперник – закарпатський колектив «Минай», який тренує колишній футболіст «Буковини» Ігор Харковщенко. На жаль, у цій зустрічі не зможе зіграти захисник «Буковини» Андрій Понєдєльнік, який у матчі з ФК «Калуш» отримав четверту картку в сезоні.

9 вересня 2018 р. Чернівці. КСОП «Буковина». 530 глядачів.

Арбітр – Осауленко (Київ), асистенти арбітра – Галинець (Рівне), Онищук (Житомир), четвертий арбітр – Гашков (Тернопіль), спостерігач арбітражу – Циганков (Тернопіль).

«Буковина»: 1. Степаненко, 77. В. Кузів, 7. Понєдєльнік, 3. Віксич, 4. Павлюк (2. Рудич, 76), 5. Раулюк (21. Герасимчук, 78), 10. Мєлконян, 8. Заїченко, 11. Р. Кузів (9. Луцик, 74), 17. Батрак (6. Жумига, 68), 16. Боженко (20. Мунтян, 64). Запасні: 12. Гуцул, 14. Пилищатий, 15. Нікифоряк, 19. Масікевич. Головний тренер – Віктор Мглинець.

«Калуш»: 1. Герич, 2. Николишин, 4. Ульянов, 8. Дедух (7. Матвіїв, 55), 14. Книш, 15. Заваляк, 18. Кучеров (5. Мись, 84), 19. Скакун (13. Денега, 79), 21.Ілюк (6. Кохман, 57), 22. Матушевський, 77. Голубка (16. Андрусенко, 70). Запасні: 23. Б. Кузів, 11. Драган. Головний тренер – Василь Малик.

Голи: Голубка (21), Скакун (66), Кохман (71).

Попередження: Николишин (22), Заваляк (33), Понєдєльнік (37), Р. Кузів (45+1), Денега (80).

Матч восьмого туру першості України «Буковина» – «Калуш» прокоментував головний тренер гостей Василь Малик.

«Взяли три очка, забили тричі. Привітали хлопців з перемогою. Сподіваюся, що наші вболівальники отримали задоволення від гри та результату. Цікаво буде подивитися відеозапис гри, проаналізувати її. Рухаємося далі.

Виділяти чи критикувати когось у своїй команді по «гарячих» слідах не хочеться. Виграли з рахунком 3:0. Ми могли ще забити. Думаю, що цілісна картина була. Щось виходило, а щось – не зовсім. Зрештою, план на гру виконали. Хлопці старалися, була ігрова дисципліна.

Наша команда формується. Ми граємо на професійному рівні лише перший рік. Наше завдання – сформувати хороший колектив. Коли поставлять завдання, то будемо його вирішувати», – зазначив Василь Малик.

Гру «Буковина» – «Калуш» проаналізував головний тренер чернівецької команди Віктор Мглинець.

«Розпочали матч, можливо, трохи краще, аніж завжди. «Калуш» класно грає на контратаках. Ми це знали. На жаль, у цих епізодах, які призвели до голів, ми про це забували. Десь недопрацювали. Коли ми вже розпочали атакувати великими силами, то було багато зон. Суперник, на жаль, цим скористався. Гості сильніші за нас. Що тут зробиш… Хоча у першому таймі були моменти, коли ми переламали хід гри. Був нібито суперечливий момент: людина лежить, м’яч потрапляє у руку. Не знаю… За таке іноді ставлять пенальті. У нас же допроситися пенальті нереально.

У другому таймі розпочали непогано. Давили, давили… Переважно давили. Жодних серйозних моментів не було. Слабенько зіграв нападник. У нас практично його не було. Нічого ми не створили через фланги. Сподіватися на хороший результат було важко. Відчувалося, що суперник дуже серйозно до нас підготувався та передбачав наші рухи, які ми повинні були робити.

Я не можу сказати, що рахунок зовсім за грою. Хоча атака у суперника непогана. Як є – так є», – сказав Віктор Мглинець.