18-19 серпня у селі Яблуниця Конятинської ОТГ провели турнір із волейболу, присвячений Дню Незалежності України. Змагання у громаді започаткували вперше, ініціатива належить лісничому Усть-Путильського лісництва, жителю села Самакова Олексію Івановичу Скрипчуку. Організувати турнір допомогли місцеві жителі Андрій Кумариця та Ілля Косован.

На запрошення взяти участь у спортивних змаганнях охоче відгукнулися жінки та чоловіки різної вікової категорії. Так, до Яблуниці прибули три команди дівчат і команда чоловіків із Самаково, дві місцеві команди (вік – до 50 років) та команда 50+ , команда обласної федерації волейболу у складі ветеранів (вік 50+), а також команда чоловіків та команда жінок із Конятина.

На турнір запросили поважних гостей, серед яких майстер спорту, чемпіон світу з волейболу Петро Раца, заступник голови обласної ветеранської федерації волейболу Ігор Хавруняк, заступник голови обласної федерації волейболу, голова пляжного та паркового волейболу Василь Марич, спортивний журналіст Буковини Георгій Мазурашу, його товариш Зіновій Волошин, ветеран волейболу Петро Дутчак.

У цікавій та наполегливій боротьбі перше місце виборола юнацька команда дівчат «Реал» із села Самакова, друге місце – «Самакова 1» та третє місце – команда учасників середнього віку «Самакова 2», а жінки з Конятина посіли четверте місце.

Серед чоловіків до 50 років перше місце здобула команда з Самакова, друге – з Конятина, а третє – з Яблуниці. Серед ветеранів перше місце завоювала команда Чернівецької обласної федерації з волейболу, а друге – ветерани з села Яблуниця. Тож перехідний суперкубок дістався селу Самакова.

Організатори турніру вдячні учасникам змагань за змістовну та активну гру, а глядачам – за підтримку фаворитів. Віднині у рамках святкування Дня Незалежності України змагання з волейболу у Конятинській громаді проводитимуть щороку.