СПОРТИВНІ НОВИНИ

БОЯНИ-ПРИПРУТТЯ ЗДОБУЛИ ПЕРШЕ ОЧКО У ЛІЗІ ЧЕМПІОНІВ25 липня на стадіоні с.Бояни відбувся футбольний матч Ліги чемпіонів області між ФК с.Бояни-Припруття та ФК «Зарінок-ДрімТім». Ця гра викликала неабиякий інтерес як у місцевих вболівальників, так і у представників обласного центру, які заполонили трибуну: адже зустрічалися віце-чемпіон Новоселицького району та чемпіон м.Чернівці – дві гідні амбітні команди.
Слід зазначити, що вболівальники не помилились, оскільки такої непердбачуваної гри ніхто не очікував.
По закінченні першого тайму Бояни програвали з рахунком 0:3. Далі за перші сім хвилин другого тайму господарі спромоглися забити три голи, зрівнявши рахунок. І до кінця гри боянська команда постійно атакувала суперників. Але в підсумку гри – бойова нічия – 3:3.

ПІСЛЯ КАНІКУЛ ВІДНОВЛЮЮТЬСЯ ІГРИ ЧЕМПІОНАТУ РАЙОНУ
4 серпня на теренах Новоселиччини стартувало друге коло чемпіонату району з футболу. Згідно до регламенту, ІІ-га ліга гратиме по суботах: юнаки о 16.30, дорослі о 18.00, І-ша ліга – по понеділках: юнаки о 10.30, дорослі – о 12.00. За домовленістю команд можливі зміни. Резервним днем для перенесених ігор залишається середа.

ВИЗНАЧИЛИСЬ ПІВФІНАЛЬНІ ПАРИ КУБКУ РАЙОНУ
 30 липня, під час засідання НРГО «Федерація футболу», відбулось жеребкування серед команд-півфіналістів розіграшу Кубку району. В підсумку «сліпого» жеребкування між собою гратимуть ФК Бояни-Припруття – ФК с.Рокитне та ФК с.Рідківці – ФК с.Топорівці. Команди, вказані першими, свій перший матч гратимуть вдома.

Повідомляє: Rayon.cv.ua Новини Новоселецьчини