Минулого тижня у Кам’янці відбулись змагання з легкої атлетики, які входять до заліку 73-ї районної спартакіади школярів. Як повідомив редакції методист районного методичного центру Микола Лях, пальму першості виборювали 13 команд, які представляли загальноосвітні навчальні заклади І-ІІІ ступенів, а також 3 команди із загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІ ступенів.

За перемогу боролись як хлопці, так і дівчата. Змагальна програма була вельми насиченою і складалась із декількох бігових дисциплін — біг на 100 м, 200 м, 400 м, 800 м, 1500 м, естафета 4 по 100 м, а також із стрибків у довжину з розбігу та штовхання ядра.

Всі команди старались виступити як найкраще. Але змагання є змаганнями, тут є і переможці і переможені, хоча язик не повертається назвати переможеним того, хто провів декілька хороших годин у компанії спорту. У будь-якому випадку — чи ти на п’єдесталі, чи за його межами, користь очевидна, адже спорт — це здоров’я і особливо приємно бачити, коли ним займаються діти. І все ж, повертаючись до підсумків турніру, зазначу, що серед ЗНЗ І-ІІІ ступенів найкращою стала команда Кам’янської ЗОШ (вчителі Андрій Мігуца та Іван Щербань), на другому місці — Глибоцький ліцей (вчителі Сергій Верега та Дмитро Мігай), а на третьому — Старововчинецький ліцей (вчитель Петро Баланюк). Серед ЗНЗ І-ІІ ступенів першими стали легкоатлети Грушівського НВК (вчитель Дорел Вільчак), друга сходинка дісталась представникам Червонодібровського НВК (вчитель Володимир Баранюк), а третє місце посіла команда Привороцької ЗОШ (вчитель Віталій Шотропа).

Команда Кам’янської ЗОШ представлятиме наш район на обласному етапі змагань з легкої атлетики, які відбудуться 20-21 квітня у Чернівцях на стадіоні «Буковина».