ФК Буковина і Нива (Тернопіль) зіграли у контрольному матчі внічию .

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на сайт ФСК “Буковина”.

У черговому контрольному матчі суперником чернівецької ФК «Буковини» стала друголігова команда «Нива» (Тернопіль). Матч відбувся у Теребовлі на стадіоні «Колос».

У першому таймі була рівна гра, а ось у другій половині зустрічі ігровою та територіальною перевагою володіли підопічні Віктора Мглинця. На 51 хвилині зустрічі у ворота «Буковини» призначили пенальті, яке реалізував капітан «Ниви» Костянтин Пікуль. Буковинська команда відігралася на 65 хвилині гри. Після виконання штрафного з флангу, влучного удару головою завдав капітан ФК «Буковини» Ігор Бойчук.

Міг стати автором переможного голу ФК «Буковини» Владислав Ватаманюк (гравець 2001 року народження), однак після того, як перспективний футболіст, вразив ворота «Ниви», арбітр вирішив, що м’яч вийшов за лицеву лінію.

Склад «Буковини»: Степаненко, Пилишатий, Бойчук, Рудич (гравець на перегляді, 46), В. Кузів (Нікифоряк, 65), гравець на перегляді (Раулюк, 60), Мелконян, гравець на перегляді (Ватаманюк, 65), Р. Кузів (Гакман, 65), Батрак (Жумига, 60), гравець на перегляді (Унгурян, 75).

Підсумок матчу – нічия 1:1.

Наступні контрольні матчі «Буковини»

4 липня. Стадіон «Буковина». «Буковина» – «Поділля» (Хмельницький). 17:00

8 липня. Стадіон «Буковина». «Буковина» – «Прикарпаття» (Івано-Франківськ). 17:30