20 травня в м.Кіцмані проводилися районні змагання з гирьового спорту у
залік 27 районних сільських спортивних ігор. А напередодні відбулася
гирьового спорту у Кіцманському районі, яка є членом Асоціації гирьового
спорту України. Також одноголосно було обрано головою Асоціації
гирьового спорту Петра Івановича Ілика — майстра спорту України,
12-разового чемпіона світу з гирьового спорту.

Під час районних змагань спортсменки з гирями 16 кг виконували вправу ривок. Переможцями та призерами серед жінок стали:
 у ваговій категорії до 58 кг І місце посіла Уляна Деревенко з Шишківців — майстер спорту міжнародного класу, 10-разова чемпіонка світу, на другому місці — призерка чемпіонату області Галина Ліска (Берегомет), на третьому — Ірина Сірма із Лужан;
у ваговій категорії до 63 кг І місце зайняла Станіслава Турченяк (Берегомет) — чемпіонка України серед юніорів та срібний призер чемпіонату України серед дорослих;
у ваговій категорії + 68 кг І місце посіла чемпіонка України серед юніорів Діана Панченко (Шишківці), ІІ місце зайняла Галина Москалик (Оршівці).
Чоловіки змагались у двоборстві — з гирями 24 кг виконували дві вправи (поштовх двох гир та ривок). Переможцями та призерми стали:
у ваговій категорії до 63 кг переміг срібний призер чемпіонату світу серед юніорів Авелін Палагнюк (Шишківці), ІІ місце зайняв Павло Гавдун (Брусниця), ІІІ — Олександр Віксіч (Шишківці);
у ваговій категорії до 68 кг переміг Петро Ілик (Шишківці), ІІ місце посів Богдан Марич;
у ваговій категорії до 73 кг на першому місці Мирослав Мироник (Шишківці), ІІ місце посів Іван Рупчан (Брусниця), ІІІ — Сергій Осінцев (Неполоківці);
у ваговій категорії до 78 кг переміг багаторазовий переможець чемпіонату світу Сергій Петришин (Ошихліби), ІІ місця поділили Василь Гоцанюк (Оршівці) та Микола Віксіч (Шишківці), ІІІ місце зайняв Іван Фокшек (Валява);
у ваговій категорії до 85 кг переміг срібний призер чемпіонату світу Юрій Антонюк (Шишківці), ІІ місце зайняв Петро Гордеєв (Берегомет), ІІІ місце — Владислав Терентяк (Берегомет);
у ваговій категорії до 95 кг переміг Вадим Костащук (Брусниця), ІІ місце посів Юрій Лакуста (Берегомет), ІІІ місце – Богдан Королюк (Валява);
у ваговій категорії +95 кг на І місці — Вадим Костащук (Брусниця), на ІІ місці — Юрій Лакуста (Берегомет), на ІІІ місці — Іван Джуряк (Валява).
В загальнокомандному заліку з гирьового спорту по І групі перемогу з досить великим розривом здобула команда ФСК с.Шишківців, за яку виступали 5 учасників-переможців та призерів чемпіонату світу, на ІІ місці — команда ФСК с.Брусниці, ІІІ місце посіла команда ФСК смт.Неполоківці.
В командному заліку по ІІ групі перемогла команда ФСК с.Берегомета, на ІІ місці — команда ФСК с.Валява, ІІІ місце посіла команда ФСК с.Оршівців.
Учасників-переможців та призерів по вагових категоріях, а також переможців та призерів у командному заліку нагороджено грамотами.