ФCК «Буковина»

ФCК «Буковина» переграла аутсайдера.

Втретє з рахунком 1:0 виграла цього року вдома чернівецька “Буковина”. Цього разу у 27-у турі другої ліги у аутсайдера – хмельницького “Поділля”.

У цьому матчі “Буковина” створила більше небезпечних моментів. Вона не дала гостям скористатися контратаками і була переконливіша в атаці. Чернівчани заслужили на перемогу.

Уже до 18-ї хвилини стався обмін гострими ударами від Віталія Зорі (“Буковина”) і Кирила Бабака (“Поділля”). Потім захисники хмельничан рятували ситуацію після подвійних ударів Андрія Гусіна –молодшого і Андрія Шишигіна. На 30-й хвилині був чудовий пас від Антона Батрака, і господарі не змогли замкнути його.

Гол забили на 59-й хвилині. Відзначився головою Віталій Зоря з меж воротарського майданчика після подачі зліва.
Далі команди додали у русі, і гра загострилася. Кілька разів після порушень правил наші лікарі надавали допомогу гравцям. Біля воріт “Буковини” “пожеж” не було, на відміну від гостьових.

Запам’ятався прицільний удар Євгена Немтінова – воротар перевів м’яч на кутовий. А на 90-й хвилині сталася сутичка. Грубо зіграв подолянин Дмитро Рожко і одержав другу “жовту” і “червону” картки. А травмованого Романа Кузіва наші вивели з поля і замінили. Гра завершилася гострою контратакою “Буковини”. На останніх секундах Андрій Шишигін пробив вище воріт.

-У футбол ми грали у другому таймі, – наголосив головний тренер “Буковини” Віктор Мглинець. – У першому таймі я не зміг достукатися до хлопців. Вони хотіли пішки обіграти суперника. А вже у другому таймі була наша перевага, діяли злагодженіше, швидше і цікавіше. Є помилки, та картинка вимальовується. Я задоволений другим таймом. Наша перемога заслужена.

Зараз “Буковина” – на 6-у місці, має 31 очко. У неї 8 перемог, 7 нічиїх і 10 поразок, різниця м’ячів 28-36. Є всі шанси зачепитися за 4-е місце. А в лідерах “Агробізнес” – 67 балів, “Прикарпаття” – 59 і “Нива” (Вінниця) – 39.
Наступний матч принциповий – на виїзді у Стрию зі “Скелею” 27 травня. Вона посідає 4-е місце і має 34 очки.