17 березня в м.Чернівці проходив чемпіонат області  з боротьби дзюдо серед юнаків та дівчат, віком  до 21 року.

У цих змаганнях наші спортсмени стали переможцями у двох вагових категоріях. Це — Ларіса Гнатчук (57 кг) з Южинця та Альона Семенюк (48 кг) з Суховерхова. Друге місце зайняв Євген Гешко (81 кг) з Кіцманя. Треті місця вибороли Назар Бербенюк (73 кг), Дмитро Мангер (66 кг), Максим Могила (+ 100 кг), Владислав Ротар (81 кг) – всі з Кіцманя.
Альона Семенюк та Ларіса Гнатчук як переможці готуються в складі збірної команди області до участі у чемпіонаті України.
Готував команду до змагань тренер-викладач РДЮСШ, майстер спорту України Роман Семенюк.